Jazyková škola - prežitok alebo najefektívnejší spôsob výučby cudzieho jazyka?

Taktiež ste sa už stretli s názorom, že jazyková škola je zastaraným prežitkom? Prípadne ste sami jeho zástancom? V niekoľkých vetách vám objasníme, prečo si na výučbu cudzieho jazyka jazykovú školu vybrať. Ak očakávate kvalitné služby, musíte si na štúdium jazyka zvoliť toho najkvalitnejšieho partnera  - Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava.

S nami si totiž nemusíte klásť otázky ako:

1. Za aký čas dosiahnem požadovaný progres?

Náš tím profesionálov s vami pre začiatkom kurzu celý proces výučby podrobne naplánuje, a teda budete od samého začiatku vedieť, v akom čase dosiahnete požadovanú jazykovú úroveň.

2. Ako zistím svoju aktuálnu jazykovú úroveň?

Ďalšia zbytočná otázka s jednoduchým riešením. Na našich stránkach nájdete rozraďovacie, tzv. placement testy pre každý vyučovací jazyk. Test je potrebné vyplniť a zadať kontaktné údaje. O niekoľko minút budete mať vy – a aj my v Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava výsledok vášho testu a môžeme začať s procesom plánovania výučby.

3. Mám si vybrať slovenského lektora, či rodeného hovorcu (native speakra)?

Aj tu vám vždy bude naporúdzi náš profesionálny tím, ktorý s vami preberie všetky možnosti a spolu vyberiete tú, ktorá vám najviac vyhovuje. S Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava máte istotu, že váš lektor bude skúsený a skutočne kvalitný, nakoľko si lektorov veľmi dôkladne vyberáme.

4. Kde bude vyučovací proces prebiehať?

Bez obáv. Canadian Biláingual Insitute – jazykové kurzy Bratislava disponuje krásnymi priestormi priamo v centre Bratislavy, ktoré sú ľahko dostupné pre každého. Nájdete tu všetko, čo na výučbu jazyka a svoje pohodlie potrebujete – moderne vybavené učebne, stojan s vodou, samozrejmosťou je možnosť uvariť si kávu, či čajík.

5. Ako zistím, či skutočné robím pokroky?

Medzi najväčšie výhody vzdelávania sa v Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava je monitorovanie a následné vyhodnotenie vášho pokroku. Budete ta sa tak môcť zorientovať vo svojich vedomostiach a s naším tímom prebrať možnosti pokračovania v ďalšej jazykovej úrovni. Ako čerešničku na torte získate od nás zľavu na každý ďalší kurz, ktorý sa s nami rozhodnete absolvovať. No a v neposlednom rade od nás získate certifikát o dosiahnutej jazykovej úrovni.

6. Čo ak budem v priebehu kurzu s niečím nespokojný?

Pre nás v Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava je spokojnosť našich klientov prvoradá, preto sa o váš názor zaujímame. Po každom vyučovacom bloku od nás dostanete dotazník spokojnosti, v ktorom máte priestor vyjadriť sa vyučovaciemu procesu, metódam, lektorovi, atď. Samozrejme, nemusíte čakať, až vám príde dotazník. Kedykoľvek nám môžete napísať mail, sms-ku, zavolať na naše číslo, či prísť problém riešiť priamo k nám – náš tím profesionálov vám bude vždy ochotný pomôcť a v čo najkratšom čase problém vyrieši.

Ešte stále váhate? Neváhajte, doba je rýchla a čas letí. Príďte a presvedčte sa sami, že učiť sa cudzie jazyky je najlepšie s nami :-) !Otestujte sa

Na rýchle otestovanie sa a zistenie svojej jazykovej úrovne sme pre vás v Canadian Bilingual Institute pripravili tzv. vstupný Placement test, ktorý vyplníte za niekoľko minút. Náš systém váš test vyhodnotí a priradí vám vašu aktuálnu jazykovú úroveň podľa Spoločného európskeho referenčného rámca (SERR). Táto informácia vám môže výrazne pomôcť pri výbere vhodnej úrovne jazykového kurzu.